Земля Київська

  • Гостинець:
  • Головні святині Києва
  • Відправлення та прибуття:
  • Виїзд зі Львова в п'ятницю, 6 листопада, після 21год.
    Повернення в неділю, 8 листопада, близько 23 год.
  • Про гостинець:
  • Запрошуємо до столиці на вікенд, щоб побачити головні святині різних релігій та конфесій. Буде багато неймовірної архітектури, красивого живопису та розповідей про релігію.
    Відвідаємо: Костел св.Олександра, Софійський собор, Києво-Печерську Лавру, Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ, Синагогу на Подолі, мечеть Ар-Рахма.
Деталі:

Вартість туру - 3430 грн.
У вартість входить:
-транспорт;
-проживання;
-екскурсії та вхідні квитки відповідно до програми;
-харчування ( сніданок, 2 обіди).

Зголошення на участь у мандрівці приймаються до 3 жовтня або доки не сформується група.
Кількість учасників - 10 осіб.

 

Більше
Гостинець проходитиме так:

Нічним потягом прямуємо до Києва.День 1.

Перша наша святиня - храм, який у 2001 році відвідав папа Іван Пало ІІ - костел св. Олександра. Це найстаріший католицький храм Києва, який має статус прокафедерального собору Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької церкви в Україні.Далі ми попрямуємо на екскурсію до Національного заповідника "Софія Київська". Софійський собор – всесвітньо відома пам’ятка архітектури і живопису, яка занесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Нас чекають розповіді про історію храму, розписи і підйом на дзвіницю.Пересікаємо Дніпро, щоб на лівому березі відвідати наймолодшу з святинь, освячену у 2013році.

Дізнаємось історію головного храму для греко-католиків України - патріаршого собору Воскресіння Господнього та відвідаємо його крипту.Обідаємо і поселяємось у красивий готель на одному з островів Дніпра.Після обіду нас чекає ще один Національний історико-культурний заповідник - Києво-Печерська Лавра. Зараз це найбільший музейний комплекс України, де зосереджено 144 споруди, 122 з яких – пам’ятки історії і культури. Звісно, що все за раз ми охопити не зможемо... У нас буде оглядова 2год. екскурсія комплексом.

Вільний час на самостійні прогулянки містом і вечерю.День 2.

Відвідуємо Велику хоральну синагогу. Це найстаріша з нині діючих київських синагог, так звана синагога Розенберга на Подолі. Дізнаємось історію святині і єврейської громади Києва.І, насамкінець, нас чекає екскурсія по першій мечеті столиці з дуже гарною назвою "Ар-Рахма", що в перекладі означає милосердя. Оглянемо комплекс, дізнаємось про іслам та мусульман в Україні.Обідаємо та потягом Інтерсіті повертаємось до міста Лева.

Прибуття на ст. Львів 22.40.!!! Ми залишаємо за собою право вносити корективи в план туристичної поїздки без зменшення об‘єму послуг.


 

фото: Інформатор, В. Гацуцин, Kazimierz222 , Agentika,religion.in.ua

 

Більше

Світлини

Відгуки про тур

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з вами