Земля Сумська

 • Гостинець:
 • Путивль, Глухів, Кролевець та ін.
 • Відправлення та прибуття:
 • Стартуємо 8 травня після півночі.
  На ст. Львів прибуваємо 11 травня 0 9 ранку.
 • Про гостинець:
 • Їдемо відкривати частинку Сіверської землі!
  Запрошуємо туди, де колись жили сіверяни, де колись плакала княжна Ярославна, а сьогодні співають горюни. Їдемо до останньої гетьманської столиці! А ще завітаємо у містечко, що славиться художнім ткацтвом та особливою яблунькою...
  Обіцяємо багато красивих пам'яток і цікавинок на близькому з росією прикордонні.
Деталі:

У вартість входить все:
-харчування;
-транспорт (купейні квитки на потяг в  обидві сторони і трансфери на місці);
- проживання (2 місні номери);
-екскурсійний супровід та вхідні квитки. Зголошення на участь у мандрівці приймаються до 10 квітня або доки не буде сформована група.
Кількість учасників до 10 осіб.  

Більше
Гостинець проходитиме так:

Виїжджаємо зі Львова 8 травня після півночі (в ніч з п'ятниці на суботу).

Ввечері прибуваємо у  Суми, селимось у готель, маємо цікаву тематичну прогулянку вечірнім містом та вечерю.День 2.

Путивль. Те саме давнє літописне місто, з багатющою історією буде нас захоплювати своїми пам'ятками.  В рамках оглядової екскурсії ми:

  -побачимо забудову міста 19 ст. і торгові ряди;

-відвідаємо городище 9-14ст., зробимо селфі з  княжною Ярославною;  

-завітаємо до Святодухівського монастиря 17 ст.;

-оглянемо  церкву  Миколи Козацького 18 ст.;

-побуваємо у Мовчанському монастирі-фортеці 16-19 ст., що свого часу був головною резиденцією Лжедмитрія. Тут оглянемо собор Різдва Богородиці - єдину пам'ятку стилю "московського бароко" в Україні.

Також нас запланований  візит до краєзнавчого музею.

Наступним  пунктом нашої мандрівки буде  с. Нова Слобода. Сюди ми їдемо заради  музею горюнів. Детальніше дізнаємось про життя і побут субетносу, що сформувався на цих землях давно і живе до нашого часу, зберігаючи свою мову і  традиції.   Про них можете глянути на UkraЇner чи отут: https://www.youtube.com/watch?v=A4uVoRfdWnw&t=26s

Надвечір ми прибудемо до Глухова і подивимось панораму міста з водонапірної вежі, яку видно на десятки кілометрів і яку називають символом міста.

День 3.  

Глухів - резиденція трьох останніх  гетьманів  Івана Скоропадського, Данила Апостола, Кирила Розумовського та  місце перебування Малоросійської колегії у 18ст.   Про давню велич міста і його багату історію свідчить ряд памяток, які будемо оглядати:

- залишки оборонних  валів та Київські  ворота;

- Микільську  (1693р), Спасо-Преображенську  (1765р) церкви;

-  найбільший храм міста - Трьох-Анастасіївська  церкву (1884-93рр), збудовану коштом родини Терещенко  і  є  їх родинною усипальницею;

- колишній Глухівський учительський інститут, де навчалось багато відомих українців;

- забудову міста, памятники відомим діячам;

Краєзнавчий музей ми також не оминемо своєю увагою.

Далі ми попрямуємо у с.Гамаліївка, що неподалік Шостки для того, щоб відвідати Харлампіївський монастир 18ст., що є усипальницею роду Скоропадських.  Це пам’ятка архітектури національного значення,  один з останніх українських монастирів-фортець, де ще донедавна  діяла  виробничо-виховна установу суворого режиму утримання.У смт. Вороніж, що є батьківщиною Пантелеймона Куліша ми заїдемо заради однієї памятки, але якої.  Одного із найяскравіших витворів українського зодчества 18 ст., пам'ятки архітектури національного значення - Михайлівської церкви, авторство якої приписують  І. Г. Григоровичу-Барському.

Кролевець на цілий світ славиться своїми рушниками з деревом життя і не тільки, які  ЮНЕСКО включила до списку нематеріальної культурної спадщини людства. Помилуватись ними ми зможемо  у краєзнавчому музеї, що розташувався в садибі Огієвськихю Тут під час своєї останньої подорожі Україною гостював Тарас Шевченко.

А ще  тут є яблуня розміром  у футбольне поле. Не вірите? Поїхали і перевіримо!Насамкінець ми  сфотографуємось біля "залізних птахів"  Конотопа і почуємо що цікавого є у цьому містечку.

До Львова прибуваємо 11 травня о 9 ранку.

!!! Ми залишаємо за собою право вносити корективи в план туристичної поїздки без зменшення об‘єму послуг.

Фото: Discover, Андрій Бондаренко, Олег Година,

 

Більше

Світлини

Відгуки про тур

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з вами