Земля Тернопільська

  • Гостинець:
  • Теребовля
  • Відправлення та прибуття:
  • Виїзд зі Львова 7 березня о 8 ранку.
    Повернення 8 березня бл. 1 ночі
  • Про гостинець:
  • На вас чекає одне з найстаріших міст України та всі його туристичні родзинки.
    Також завітаємо у Підгорянський монастир, звідки походить одна з найстаріших "плачучих ікон" нашої країни, яка тепер у Львові на Святоюрській горі.
Деталі:

У вартість входить:
-обід та вечеря;
-всі екскурсії та вхідні квитки;
- транспорт та страхування на час подорожі.

Зголошення на участь у мандрівці приймаються до 27 лютого
або доки не буде сформована група. Кількість учасників - 10 осіб

Більше
Гостинець проходитиме так:

У княжій Теребовля нас чекає:- екскурсія старим містом (Старий ринок, Ратуша, Миколаївська церква 16ст., костел Петра і Павла, колишній монастир кармелітів 17ст. та багато ін. );

- смачненький обід;

- знаменитий кар'єр теребовлянського червоного пісковику та старе міське кладовище з скульптурами Михайла Паращука та Яна Боженика;

- віадук - 150 метрів завдовжки та 35 метрів у висоту – саме такі габарити манять приїжджих зробити класне селфі поряд - зробимо його і ми.По тому їдемо до знаменитого Підгорянського монастиря - дуже намоленого місця з багатою історією; тут просто неземні краєвиди.

Далі вечеря - набираємось сил.Коли сонце почне ховатись за небокрай ми попрямуємо до замку, де нас чекає емоційна екскурсія з смолоскипами у супроводі князя.Орієнтований час повернення до Львова бл.1 год ночі.!!! Ми залишаємо за собою право вносити корективи в план туристичної поїздки без зменшення об‘єму послуг.

Більше

Світлини

Відгуки про тур

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з вами