Земля Тернопільська

  • Гостинець:
  • Печера Кришталева, Кудринці, Окопи
  • Відправлення та прибуття:
  • Стартуємо зі Львова 25 липня о 7 ранку .
    Повернення близько 23год.
  • Про гостинець:
  • Три перлинки Борщівщини чекають нашого візиту. Одна з найбільших гіпсових печер Європи, руїни замку з запаморочливими видами на Збруч та легендарна колись фортеця будуть нам відкривати свої таємниці. Поїхали!
Деталі:

У вартість входить:
- обід;
- екскурсійний супровід;
-вхідні квитки;
-транспорт;
- страхування.

Зголошення на участь у мандрівці приймаються до 15 липня або доки не сформується група.
Кількість учасників - 10 осіб.

Більше
Гостинець проходитиме так:

Виїжджаємо зі Львова автобусом о 7 ранку і прямуємо у Борщівський район Тернопільщини.У с.Кривче завітаємо у знамениту Кришталеву печеру. Її проходження не потребує спецодягу чи якоїсь особливої фізичної підготовки. Абсолютно кожен може пройтись тематичними залами печери і помилуватись кристалами (відшліфованим гіпсом) та подихати особливим повітрям, корисним для органів дихання.Після смачного обіду їдемо у с. Кудринці.

Тут на берегах Збруча нас чекають руїни колись могутньої фортеці, збудованої власниками Добромиля Гербуртами. Замок зберіг багато цікавих історій та легенд, які, звичайно ж, вам повідаємо.

Місце неймовірної краси і тому в нас буде вдосталь часу на фотографування.Останнім пунктиком нашої мандрівки буде легендарне село, в якому півень колись співав на 3 держави, а тепер на 3 області.

Село Окопи - це був прикордонний опорний пункт польської оборони від Османської імперії - фортеця Святої Трійці. Заїдемо дізнатись про багате минуле цього населеного пункту та побачити костел, в'їзні брами і залишки вежі Пулавського .Оскільки дорога дуже не близька і не дуже добра, то до Львова повернемось бл.23год.!!! Ми залишаємо за собою право вносити корективи в план туристичної поїздки без зменшення об‘єму послуг.

Фото: Проект "Українські Архітектурні Пам'ятки. Спадщина", Зуско С., Ірина Пустиннікова, Газін Д.

Більше

Світлини

Відгуки про тур

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з вами