Земля Харківська

  • Гостинець:
  • Харків, Шарівка, Наталіївка, Сковородинівка
  • Відправлення та прибуття:
  • Рушаємо зі Львова 24 вересня о 19 год
    Повертаємось на ст. Львів 27 вересня о 8 ранку
  • Про гостинець:
  • Харків - великий науковий, культурний, промисловий і транспортний осередок, друге за чисельністю населення місто в Україні.
    Кличемо Вас побачити дуже сучасне місто, монументальні будівлі, найбільшу площу в Україні, відомий університет і будинки пов'язані з діяльністю багатьох відомих українців. А ще в рамках цього гостинця побачимо справжні архітектурні дива Харківщини та побуваємо на землі Г.Сковороди.

Деталі:

У вартість входить:
-транспорт (купейні квитки на потяг в обидві сторони і трансфери на місці);
-проживання ( 2-місні номери: готель в центрі Харкова);
-екскурсії  та вхідні квитки відповідно до програми;
-харчування (обід в 1 день; сніданок, обід в 2 день).

Зголошення на участь у мандрівці приймаються до 28 серпня. Кількість учасників - 12 чол.  

Більше
Гостинець проходитиме так:

Харків. Разом зі статусом республіканської столиці місто свого часу отримало і архітектуру відповідну до статусу; також у місті багато красивих будівель у стилі історизм і модерн.

В рамках оглядової екскурсії побачимо всі "родзинки": Благовіщенський, Успенський і Покровський собори, унікальний пам'ятник Т.Шевченкові, фонтан "Дзеркальний струмінь", найбільшу площу, університет.

У вільний час можна буде відвідати музеї чи випробувати каруселі у парку ім. Горького, покататися на канатній дорозі...Наступного дня ми відвідаємо найкращий у Лівобережній Україні палац і садово-парковий комплекс в Шарівці.

Тоді поїдемо дивитись садибу "Наталіївку", яку будував відомий цукровий магнат Харитоненко. Перлинкою комплексу є Спаська церква, збудована за проектом відомого архітектора О.Щусєва.

Перш ніж поїхати додому, віддамо шану великому українському філософу і мандрівнику Григорію Сковороді, заїхавши в Сковородинівку.

 

Отут можна побачити як ми вже цим гостинцем мандрували https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Ua.Ridna&set=a.454729125025424

 

Більше

Світлини

Відгуки про тур

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з вами