Земля Закарпатська

  • Гостинець:
  • Дерцен, Мукачево і околиці + термали
  • Відправлення та прибуття:
  • Виїзд зі Львова в суботу, 6 лютого о 7.00.
    Повернення у неділю бл.23год
  • Про гостинець:
  • Кличемо вас на Закарпаття, пізнавати Срібну землю.
    Будемо дивитись крутий мілітарі об'єкт, родзинки Мукачево та околиць, грітись та оздоровлюватись у теплих водах Закарпаття та куштувати різні місцеві смаколики.
Деталі:

У вартість входить:
-харчування (вечеря, сніданок, обід);
-вхідні квитки та дегустації;
-термали;
-екскурсійний супровід;
-проживання (готель в центрі Мукачево; 2-місні номери);
-транспорт.
Зголошення на участь у мандрівці приймаються до 21  січня або доки не буде сформована група.
Кількість учасників до 10 осіб.   

Більше
Гостинець проходитиме так:

Виїжджаємо зі Львова автобусом 6 лютого о 7 ранку і прямуємо до Мукачево.

За 2 дні ми з вами відвідаємо:

- Стратегічний Радар РЛС Шипка. Тут побачимо як спостерігали за космічним простором і фіксували пуски ядерних балістичних ракет наземного базування з Європейської частини континенту та з підводних човнів акваторії Середиземного моря.  Звіти цієї РЛС допомогли в розслідувані падіння Боїнга 777, збитого над Донбасом.

- Дерцен. Село з давньох історією і рядом культурних пам'яток, серед яких відзначимо меморіал "Європейський парк примирення" з найвищим хрестом в Україні (25,7 м). Також побачимо: реформатську церкву з діючим органом,  старий цвинтар з  дерев’яними надгробками в стилі Kalotaszeg,  діючу пожежну частину та експозицію краєзнавчого музею села.

- екскурсію центром міста Мукачево, з оглядом основних історичних та сакральних  пам'яток міста: Палац Грюнштейна, пам'ятник Олександру Духновичу, Успенська греко-католицька церква, православний кафедральний собор Почаївської ікони Божої матері, білий палац Ракоці, католицький кафедральний костел Св.Мартина, пам'ятник Міхаю Мункачі, мукачівське Корзо, пам'ятники сажотрусу та Кирилу і Мефодію, драматичний театр, будинок Мункачі, головна площа Мукачева, міська ратуша.

- нічну екскурсію Мукачівським замком.      Чернець-літописець проведе нас нічним сплячим замком, висвітлюючи шлях факелом, оповідаючи про події і людей, долі і звершення, про перемоги і поразки, про відродження слави і безслав'я...

- комфортний термальний комплекс.

- меморіал "Панорама Фесті" на г.Кендерешке.І, звичайно ж, посмакуємо страв закарпатськох кухні та подегустуємо вина.Орієнтований час повернення до Львова бл.23 год.!!! Ми залишаємо за собою право вносити корективи в план туристичної поїздки без зменшення об‘єму послуг.

 

Фото: www.dercen.com.ua та екскурсії Мукачево

Більше

Світлини

Відгуки про тур

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з вами