Ви пробували самотужки дістатися до Олешківських пісків чи Кам’яного села? А чи знаєте, що таке віха? А чим унікальний шлюз у Запоріжжі?
Яким би досвідченим мандрівником Ви не були і скільки б не читали про Україну, вона така велика і багата на цікавинки, що одному осягнути все важко. Ми знаємо це з власного досвіду. Ми — це Ярка і Гандзя – львів’янки, які якось задалися ідеєю пізнати свою країну, об’їхавши усі її закутки.

Від 2010 року почалися наші подорожі до віддалених від Галичини обласних центрів та їхніх околиць: їздили з різними туроператорами, мандрували самостійно потягами, автобусами і автостопом. Було багато всілякого: не встигали на потяги, губили телефони, згоряли під палючим сонцем, долаючи десятки кілометрів безкрайніми полями…
Паралельно з такими мандрами нас чекали подорожі робочі — ми екскурсоводи, і тисячі людей з нами відкрили для себе Галичину, Закарпаття, Поділля, Буковину.

Від березня 2018 року існує наш проект Рідна.Ua. Він об'єднує людей, які люблять мандрувати, яких не лякають українські бездоріжжя і недосконала інфраструктура.
Невід'ємна частинка нашої дружньої команди – левеня Хвостик, який є надійним охоронцем, причиною неконтрольованого викиду ендорфінів, і гарантом веселих селфі.

З любов’ю
Створюємо пізнавально-відпочинкові тури зі Львова до всіх областей України. Відпочинок і екскурсійне обслуговування організовуємо і у місті Лева та Західному регіоні.
• Збірні групи
• Індивідуальні мандрівки
• Дитячі подорожі
• Корпоративні виїзди
• Тур-весілля і тур-випускний
Надихаючі тури-відкриття, що подарують незабутні враження і нові знання про нашу прекрасну країну.

Незвичайно
• Географічний принцип побудови маршрутів
У подорожі ми дивимось тільки одну область і нічого поза нею, щоб краще зрозуміти регіон і його особливості.
• Тури у всі куточки України (крім окупованих територій). Мандруючи з нами, Ви поступово побачите все багатство нашої країни, здобудете нові знання, отримаєте незабутні враження і приємні емоції, матимете вдосталь незвичайних фото для соцмереж.

• Групи тільки до 20 осіб
Це команда, яка гарно разом тусить + мобільність + дружня атмосфера. Нас обслуговують мікроавтобуси, які можуть під'їхати у різні місця, щоб “економити ноги”; а ще це більше часу на відпочинок і огляд пам'яток.

• Все включено!
Грошей в дорозі не дозбируємо ніколи і ні за що! Ви відпочиваєте і нічим не переймаєтесь – повний релакс.
• Вільний час для себе
Це вечір або ранок, який можна провести так, як хочеться – погуляти, покататись на гойдалці, піти в театр, на шоу фонтанів, зустрітись з друзями, чи просто відпочити в готелі.
• Поїздки на етнофестивалі чи до майстрів, які виготовляють унікальні речі. Можливість торкнутися до чогось особливого, автентичного. Нові знання і вміння, естетичне задоволення, відчуття свята.
• Любимо експериментувати! Маємо досвід організації нестандартних мандрівок – туру-весілля та виїзного випускного. Це чудово й незабутньо!

Головна наша особливість і цінність — Люблячі люди. У нас не завжди професійні екскурсоводи, ресторатори чи готельєри, але це люди, які закохані у свою роботу, тому нам завжди раді!

Подорожуйте з нами – закохуйтесь в Україну!

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з вами